E-devlet sınav bilgileri sorgulama

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı bünyesinde yapılmış olan mesleki yeterlilik sınavı hakkında gereken bilgilere sistem üs...

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı bünyesinde yapılmış olan mesleki yeterlilik sınavı hakkında gereken bilgilere sistem üstünden ulaşabilmektesiniz. Mesleki yeterliliği test etmek için yapılmış olan ve mesleği devamlı olarak icra etmek arzu eden vatandaşlarımızın belli sınavlara girmesi gerekir. İşte bu sınavlardan biri de mesleki yeterlilik sınavıdır. Bu sınava giren insanlarımız bu sınavlar ile ilgili bilgi sahibi olmak istediği konulara E-Devlet sınav bilgileri sorgulama yoluyla ulaşabilmektesiniz. Ek olarak sene içerisinde yapılacak olan mesleki yeterlilik sınavlarının tarihlerini ve başvuru esnasında gereken olan bilgilere de ulaşmanız mümkündür.

E-Devlet Sınav Bilgileri Sorgulama Nasıl Yapılır?

E-Devlet sınav bilgileri sorgulama uygulaması E-Devlet sisteminin sunduğu hizmetlerden biridir. İlk yapılması gerekli olan makalenin son kısmında yer alacak olan linke tıklatınız. Daha sonrasında kimlik bilgileriniz istenecektir. Kimlik bilgilerinizi de girmeniz sonrasında E-Devlet şifresi, mobil imza yahut elektronik imzadan birine sahip olmanız gerekir. Bunlardan yalnızca birine sahip iseniz sistem üstünden E-Devlet sınav bilgileri sorgulamayı yapıyor olmanız mümkündür.

E-Devlet Sınav Bilgileri Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

İsterseniz bir sonraki konumuz olan Ssk gün sayısı adlı yazıyı okuyabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar