E-devlet mobil hat sorgulama

Her geçen gün E-Devlet üzerinden yaptığımız işlemler artış gösterir. E-Devlet uygulamaları çok geniş kapsamda bizlere hizmet vermeye ...

Her geçen gün E-Devlet üzerinden yaptığımız işlemler artış gösterir. E-Devlet uygulamaları çok geniş kapsamda bizlere hizmet vermeye devam etmektedir. E-Devlet mobil hat sorgulama işlemi de E-Devlet sisteminde bize hizmet veren bir uygulamadır.

E-Devlet Mobil Hat Sorgulama İşlemi

E-Devlet mobil hat sorgulama işlemi internet üstünden kolay bir biçimde yapılabilir. Bunu yapmak için öncelikle bir E-Devlet şifresine ihtiyaç duyulmaktadır. Eğer E-Devlet şifreniz yoksa bir Ptt ofisine kimliğiniz ile beraber başvuru yapıyor olmanız gerekmektedir. Bu müracaat nihayetinde sizden 2 TL işlem ücreti bedelinde E-Devlet şifreniz verilecektir. Şifre anahtarınızı almanız sonrasında makalemizin sonunda sizler için verilen bağlantıya tıklayınız. Linke tıklama işleminizden sonra açılacak sayfada önce Kimliğimi Şimdi Doğrula tuşuna tıklatınız. Sonrasında T.C kimlik no nuzu ve almış olduğunuz E-Devlet parolanızı giriniz. Nihayetinde da Sisteme Giriş Yap düğmesine tıklayabilirsiniz. Bu biçimde E-Devlet mobil hat sorgulama işlemini de kolay bir biçimde yapabilme imkanına sahipsiniz.

E-Devlet Mobil Hat Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Devam etmek için bir sonraki konumuz olan E-devlet 4b emekli aylık kesintileri adlı yazıyı okuyabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar