E-devlet kıyı emniyeti amatör telsizcilik sınav başvurusu

E-Devlet sistemini kullanmak suretiyle devlete bağlı çok kurum ve kuruluşların sınavlarına başvuruda bulunabilirsiniz. Sistem üstünde...

E-Devlet sistemini kullanmak suretiyle devlete bağlı çok kurum ve kuruluşların sınavlarına başvuruda bulunabilirsiniz. Sistem üstünden başvuruda bulunabileceğiniz sınavlardan birisi de kıyı emniyeti genel müdürlüğü çerçevesinde yapılacak olan E-Devlet kıyı emniyeti amatör telsizcilik sınav başvurusudur.

E-Devlet Kıyı Emniyeti Amatör Telsizcilik Sınav Başvurusu Nasıl Yapılır?

E-Devlet kıyı emniyeti amatör telsizcilik sınav başvurusunda bulunmak istiyor iseniz makalenin son kısmında yer alacak olan linke tıklatınız. Daha sonrasında açılacak olan makalede sizden kimlik ve şifre bilgileri istenecektir. Eğer sizden istenen E-Devlet şifresi, mobil imza veya elektronik imzadan birine sahip değil iseniz işlem yapmanız mümkün değildir. Şifre sahibi değil ve şifre sahibi olmak istiyor iseniz tek yapıyor olmanız gerek size en yakın Ptt ofisine gidip şifre talebinde bulunmaktır. Daha sonrasında 2 TL işlem fiyatı bedelinde TC kimlik numaranıza tanımlanacak olan parolaya sahip olacaksınız. Şifre sahibi olunca artık E-Devlet kıyı emniyeti amatör telsizcilik sınav başvurusunu yapabilme imkanına sahipsiniz.

E-Devlet Kıyı Emniyeti Amatör Telsizcilik Sınav Başvurusu İçin TIKLAYINIZ!

İsterseniz bir sonraki konumuz olan E-devlet 4a emekli aylık kesintileri adlı yazıyı okuyabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar