E-devlet kıyı emniyeti amatör telsiz sınav ve belge ücreti sorgulama

E-Devlet bünyesinde çok devlet kurum ve kuruluşları ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve bu kuruluşların yapmış olduğu sınavlara başvu...

E-Devlet bünyesinde çok devlet kurum ve kuruluşları ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve bu kuruluşların yapmış olduğu sınavlara başvuruda bulunabilirsiniz. E-Devlet çerçevesinde başvuruda bulunup bilgi sahibi olabileceğiniz sınavlardan birisi de E-Devlet kıyı emniyeti amatör telsiz sınav ve belge ücreti sorgulamadır. Sisteme giriş yapıp E-Devlet kıyı emniyeti amatör telsiz sınav ve belge ücreti sorgulama yapabilir ve gereken bilgilere sahip olabilirsiniz. Sistem E-Devlet kıyı emniyeti amatör telsiz sınav ve belge ücreti sorgulama hizmetini kıyı emniyeti genel müdürlüğü başlığı altında sunmaktadır.

E-Devlet Kıyı Emniyeti Amatör Telsiz Sınav ve Belge Ücreti Sorgulama Nasıl Yapılır?

E-Devlet kıyı emniyeti amatör telsiz sınav ve belge ücreti sorgulama için ilk etapta konunun sonunda yer alacak olan linke tıklatınız. Linke tıklattıktan sonra açılacak olan yazıda sizden kimlik bilgileri ve şifre istenecektir. Şifreniz yoksa sistemden işlem yapamazsınız. E-Devlet şifresi almak ise gayet kolaydır. Tek yapılması elzem olan size en yakın Ptt ofisine gidip 2 TL işlem fiyatı bedelinde şifre sahibi olabilirsiniz. Şifre sahibi olunca bundan böyle sistem üstünden bilgi akışı sağlayabilir, gereken sorgulamaları yapabilme imkanına sahipsiniz.

E-Devlet Kıyı Emniyeti Amatör Telsiz Sınav ve Belge Ücreti Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

Dilerseniz bir sonraki konumuz olan Ssk rapor parası nasıl alınır? adlı yazıyı inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar