E-devlet firma yetki belgesi sorumlu kişi sorgulama

E-Devlet sistemi hayatımıza girdiğinden bu yana, bir çok işlemimizi web aracılığıyla çabukça ve kolay bir biçimde gerçekleştirebiliri...

E-Devlet sistemi hayatımıza girdiğinden bu yana, bir çok işlemimizi web aracılığıyla çabukça ve kolay bir biçimde gerçekleştirebiliriz. E-Devlet sisteminin sunduğu sorgulama hizmetleri hasebiyle, bilgi almak amacı ile devlet dairelerine gitmeye gerek kalmamıştır. E-Devlet sistemindeki sorgulama işlemlerinden biri de E-Devlet firma yetki belgesi sorumlu kimse sorgulama işlemidir. E-Devlet firma yetki belgesi sorumlu kimse sorgulama işlemi ile işlem yapmaya yetkili olduğunuz bir firmanın yetki belgesine kayıtlı sorumlu kimseleri öğrenebilmektesiniz. Ek olarak yetki belgesi ile ilgili E-Devlet sisteminde işlem yapacak kimseleri de sorgulayabilmektesiniz. E-Devlet firma yetki belgesi sorumlu kimse sorgulama işlemi ile ilgili bilgileri ve sorgulama işlemi için yapıyor olmanız gerekenleri konumuzda bulabilirsiniz.

E-Devlet Firma Yetki Belgesi Sorumlu Kişi Sorgulama İşlemi Nasıl yapılır?

E-Devlet firma yetki belgesi sorumlu şahıs sorgulama işlemini yapmak için hepsinden önce bir E-Devlet şifrenizin olması gerekir. Eğer E-Devlet şifreniz yoksa size en yakın Ptt birimine gittikçe kimliğiniz ile beraber başvuru yapabilme imkanına sahipsiniz. Başvuru sonucu 2 TL fiyat bedelinde E-Devlet parolanızı alabilirsiniz. Şifre anahtarınızı almanız sonrasında konumuzun sonunda sizlerle paylaşılan bağlantıya tıklayınız. Açılacak olan web sayfasında "Kimliğimi Şimdi Doğrula düğmesine tıklatınız. Daha sonrasında önünüze çıkan konuda T.C kimlik üzerinde yazan numaranızı ve E-Devlet parolanızı girerek sisteme giriş yapınız. Sisteme giriş bitirdikten sonra açılan E-Devlet firma yetki belgesi sorumlu şahıs sorgulama ekranında "Vergi no/T.C Kimlik No" kısmını doldurmak suretiyle "Sorgula tuşuna tıklayabilirsiniz. Bütün bu işlemleri doğru biçimde gerçekleştirdiğiniz zaman E-Devlet firma yetki belgesi sorumlu insan sorgulama işlemini sonlandırmış ve firmanın sorumlu kişisi ile ilgili bilgi sahibi olmuş olacaksınız.

 

E-Devlet Firma Yetki Belgesi Sorumlu Kişi Sorgulama İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Dilerseniz bir sonraki makalemiz olan SGK Online Ödeme İşlemi Nasıl Yapılır? adlı yazıyı okuyabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar