E-devlet 4b tescil kaydı

Sosyal Güvenlik Kurumu çerçevesinde yer bulan ve bu kurumlardan birine sigorta primlerini yatıran insanların olduğu sigorta kolunun s...

Sosyal Güvenlik Kurumu çerçevesinde yer bulan ve bu kurumlardan birine sigorta primlerini yatıran insanların olduğu sigorta kolunun sağladığı hizmetlerden yararlanmak için tescil kaydının olması gerekir. Bu kaydın olmaması durumunda bağlı olduğunuz kurumların hiçbir imkanından faydalanamazsınız. Bu yazıda sizlere E-Devlet 4B tescil kaydı sorgulama işlemlerinin nasıl yapılabileceğini anlamış olacaksınız.

E-Devlet 4B Tescil Kaydı Sorgulama Nasıl Yapılır?

Yazımızın son kısmında yer alacak olan E-Devlet 4B tescil kaydı sorgulama düğmesine tıklatarak BAĞ-KUR tescil kaydını sorgulayabilmektesiniz. E-Devlet sistemi aracılığıyla bundan böyle çok kolay ve kısa bir zaman diliminde BAĞKUR tescil kaydı sorgulama işlemlerini yapabilmektesiniz. E -devlet sistemine giriş yapmak işlem yapmak için yeterince değildir. Bilindiği gibi E-Devlet sistemine giriş yapmak için Ptt noktalarından birine gittikçe 2 TL işlem fiyatı bedelinde şifre sahibi olabilirsiniz.

Sitenin size sunduğu kolaylıklardan biri de E-Devlet 4B tescil kaydının sorgulanmasıdır. Makalemizin sonunda yer bulan bağlantısına tıklayarak hiçbir zaman kaybı yaşamadan 4B tescil kaydının sorgulamasını yapabilme imkanına sahipsiniz. Fakat E-Devlet 4B tescil kaydı için linke tıklama işleminizden sonra sizden istenen kimlik doğrulama ve E-Devlet şifresi işlemlerini sırası ile yapmanız gerekir. Bu işlemleri yapmanız sonrasında bundan böyle siz de 4B tescil sorgulamayı yapabilme imkanına sahipsiniz. İşte yapacağınız birkaç kolay işlemle ile beraber E-Devlet 4B tescil kaydınızı gerçekleştirirsiniz.

 

E-Devlet 4B Tescil Kaydı İçin TIKLAYINIZ!

Devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Ölüm yardımını kimler alır? adlı yazıyı okuyabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar