E-devlet 4a emekli aylık kesintileri

Her geçen gün gelişmekte olan E-Devlet sistemi, vatandaşlara işlemlerinde çabukluk sağlar. Bu sistem ile ülkede yaşayan kişiler inter...

Her geçen gün gelişmekte olan E-Devlet sistemi, vatandaşlara işlemlerinde çabukluk sağlar. Bu sistem ile ülkede yaşayan kişiler internet aracılığı ile bir çok işlemini gerçekleştirebilme imkanı bulmuştur. SSK yeni adı ile 4A'ya bağlı olan kimseler, emekli maaşlarına web aracılığıyla ulaşabilir, maaşları üstünde gereken incelemeleri yapabilirler. Bu da ancak E-Devlet 4A emekli aylık kesintileri işlemi ile mümkündür. Şimdi vatandaşlara, E-Devlet 4A emekli aylık kesintilerini görebilmek için neler yapmaları gerektiğinden konu açacağız.

E-Devlet 4A Emekli Aylık Kesintileri Öğrenme

Bu işlem için ilk başta bir E-Devlet şifresi sahibi olmanız gerekir. Eğer bir E-Devlet şifreniz yoksa bir Ptt ofisine gittikçe E-Devlet şifresi almanız gerekir. Sadece 2 TL lik bir fiyat ödemeniz parolanızı almanız da yeterince olabilecektir. E-Devlet şifre anahtarınızı almanız sonrasında ;

Nihayetinde " Sisteme Giriş Yap "tuşuna basınız.

Açılacak olan internet sayfasında T.C Kimlik no nuzu ve E-Devlet parolanızı doğru biçimde yazınız.

" Kimliğimi Şimdi Doğrula "tuşuna basınız.

Her şeyden önce metnin sonuç kısmında verilmiş olan E-Devlet 4A emekli aylık kesintileri bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Açılan sayfa ile beraber E-Devlet 4A emekli aylık kesintileri öğrenme işleminizi bitirmiş olacaksınız. Bundan böyle aylık maaş miktarınızı ayrıntılı bir biçimde görebilir, yapılmış olan kesintileri inceleyebilirsiniz.

E-Devlet 4A Emekli Aylık Kesintileri İçin TIKLAYINIZ!

Okumaya devam etmek için bir sonraki makalemiz olan E-devlet tedavi bilgileri sorgulama adlı yazıyı okuyabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar