E-devlet 4a emekli aylık bilgisi

E-Devlet sistemi üstünden yapacağınız işlemlerden bir tanesi de E-Devlet 4A emekli aylık bilgisi sorgulamasıdır. Şurada yapılması elz...

E-Devlet sistemi üstünden yapacağınız işlemlerden bir tanesi de E-Devlet 4A emekli aylık bilgisi sorgulamasıdır. Şurada yapılması elzem olan ilk etapta E-Devlet şifresi edinmektir. E-Devlet şifreniz yok ise PTT şubelerine gittikçe E-Devlet şifresi almak istediğinizi beyan ediniz. Oradaki personel zarfta açılmamış olarak size bir şifre verecektir. Güvenliğiniz için parolanızı kimse ile paylaşmayınız. E-Devlet şifresi 2 TL fiyat bedelinde verilir. Bu şifre ile her çeşit E-Devlet sorgulamayı yapabilme imkanına sahipsiniz.

E-Devlet 4A Emekli Aylık Bilgisi Sorgulama Nasıl Yapılır?

E-Devlet 4A emekli aylık bilgisini öğrenmek istiyor iseniz öncelikle yapılması gerekli olan makalemizin sonunda verilen bağlantıya tıklamak olabilecektir. Linke tıklama işleminizden sonra açılacak olan sayfadan kimliğimi şimdi doğrula tuşuna tıklayabilirsiniz. Daha sonrasında kimliğinizi doğrulamak için TC kimlik üzerinde yazan numaranızı ve şifre anahtarınızı giriniz. Bu biçimde E-Devlet sistemine giriş yapabilme imkanına sahipsiniz. Açılacak sayfadan E-Devlet SSK emekli aylık bilgisi sorgulama işleminizi gerçekleştirme imkanına sahip olursunuz.

E-Devlet 4A Emekli Aylık Bilgisi Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

İsterseniz bir sonraki konumuz olan E-devlet rapor parası sorgulama adlı yazıyı inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar