Düzce dergaz doğalgaz fatura sorgulama

Teknolojinin gelişmesi ile internet devamlı elimizin altındadır. Son yıllarda insanlar internet ulaşılabilir olmasından ötürü çok işl...

Teknolojinin gelişmesi ile internet devamlı elimizin altındadır. Son yıllarda insanlar internet ulaşılabilir olmasından ötürü çok işlemini internet aracılığı ile yapmaktadır. İnternet kullanımının yaygınlaşmasından ötürü çok kurum ve kuruluşlar, şirketler çevrimiçi işlem hizmeti vermektedir. Bu çevrimiçi işlem hizmeti veren kurumlardan bir tanesi de DERGAZ Doğalgaz Dağıtım Anonim Şirketi’dir.

Aksa Düzce Ereğli Doğalgaz Dağıtım A.Ş. lisans başvurusunun EPDK aracılığıyla incelenmesi ve değerlendirilmesi sonucu Karadeniz Ereğli, Düzce, Gülüç, Kaynaşlı, Konuralp ve Alaplı şehirlerinden oluşan dağıtım bölümünde otuz sene süre ile doğal gaz dağıtım faaliyeti yapmak üzere lisans almıştır. Aksa Düzce Ereğli Doğalgaz Dağıtım A.Ş resmi internet sayfasından yapabileceğiniz çevrimiçi işlemler şunlardır. Ön abone müracaatı, borç/fatura sorgulama, abone hal sorgulama, üyelik ve tesisatçı firma girişidir. Düzce DERGAZ doğalgaz fatura sorgulama yapabilmek için konunun sonundaki linki tıklatınız.

Düzce DERGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Düzce DERGAZ doğalgaz fatura sorgulaması yapabilmek için ilk olarak AKSA Düzce Ereğli Doğalgaz Dağıtım A.Ş. resmi internet sayfasını ziyaret ediniz ve çevrimiçi işlemler penceresinden borç/fatura sorgulama tuşuna tıklayabilirsiniz. Açılan fatura sorgulama penceresinden aşağıda bulunan resimde kırmızı renk ile belirtilmiş sorgulama çeşidi, abone referans no, sözleşme no ve güvenlik kodu alanlarını noksansız doldurunuz.

 

düzce dergaz doğalgaz fatura sorgulama e-sorgulama.com

Belirtilmiş alanları eksik olmadan doldurduktan sonra gönder tuşuna tıklatınız. Böylece Düzce doğalgaz fatura sorgulaması işleminizi yapmış olursunuz.

Düzce DERGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

Dilerseniz bir sonraki konumuz olan Osmaniye aksagaz doğalgaz fatura sorgulama adlı yazıyı okuyabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar