Bilinmeyen numara sorgulama

Bu günlerde teknolojinin gelişmesi ile beraber insanlara çokca pratiklik sağlanmıştır. Sağlanan bu kolaylıkların en başında ise inter...

Bu günlerde teknolojinin gelişmesi ile beraber insanlara çokca pratiklik sağlanmıştır. Sağlanan bu kolaylıkların en başında ise internet ile yapılmış olan işlemler gelir. İnternet üstünden yapılmış olan bu işlemler ile insanlar kamu hizmetlerine gittikçe uzun kuyruklarda bekleme derdinden kurtuluyorlar. Ek olarak insanlar internet aracılığı ile yapılmış olan işlemler hasebiyle yapmak istedikleri işlemleri çok çok basit ve hızlı halde yapabiliyorlar. Web aracılığıyla yapılmış olan işlemlerden bir tanesi de bilinmeyen numara sorgulama işlemidir. Bilinmeyen numarayı sorgulama işlemi bir çok değişik yerden yapılabilir. Bilinmeyen numara sorgulama işlemi internet ile de operatöre bağlı olarak sms üstünden de yapılabilmektedir. Bizler de sizi bilgilendirmek için her şeyden önce bütün operatörlerden ayrı ayrı bilinmeyen numarayı sorgulama işlemini daha sonrasında da bütün operatörler için geçerli olan web aracılığıyla bilinmeyen numara sorgulama işlemini anlamış olacaksınız.

Her Operatörden Bilinmeyen Numara Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Bir Turkcell numarasının kime ait olduğunu öğrenmek istiyor iseniz bir parolaya ihtiyacınız olabilecektir. Şifre elde etmek için SIFRE yazıp 2222′ ye kısa mesaj ile gönderiniz. Daha sonrasında aşağı bölümde verdiğimiz link sayfasına tıklayınız.

 

bilinmeyen numara sorgulama e-sorgulama.com

Sonrasında GSM numarasını giriniz.

 

bilinmeyen numara sorgulama e-sorgulama.com

Nihayetinde ise Turkcell parolanızı giriniz.

 

bilinmeyen numara sorgulama e-sorgulama.com

 

Turkcell Numara Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ.

Bir Avea numarasının kime ait olduğunu 11855'i arayarak veyahut 11855'e mesaj göndererek öğrenebilmektesiniz. Eğer mesaj göndererek numara sorgulamak istiyor iseniz kime ait olduğunu öğrenmek istediğiniz numarayı 5……… halinde yazıp 11855'e mesaj gönderiniz.

Bir Vodafone numarasının kime ait olduğunu öğrenmek için ise 7048'e mesaj göndermeniz yeterlidir. Mesaja KIM yazıp boşluk bırakıp * koyduktan sonra 10 haneli öğrenmek istediğiniz GSM numarasını yazınız ve 7048'e mesaj gönderiniz.

Bilinmeyen Numara Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

Bilinmeyen numarayı sorgulama işlemini 11811 Türk Telekom Bilinmeyen Numaralar Servisi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. İstediğiniz ev veya iş numarasını öğrenmek için 7 gün 24 saat süresince istediğiniz anda 11811 bilinmeyen numaralar servisini arayarak istediğiniz şahsın numarasını veya istediğiniz numaranın kime ait olduğunu öğrenebilmektesiniz. Ek olarak Türk Telekom'un çevrimiçi servislerinden de yararlanabilirsiniz. Bunu yapmak için yalnızca giriş yapıyor olmanız yeterince olabilecektir. Giriş yapabilmek için öncelikle aşağı bölümde vermiş bulunduğumuz bağlantı linkine tıklatınız. Bağlantı linkine tıklattıktan sonra öncelik ile kullanıcı kodu yahut T.C. numarasını giriniz.

bilinmeyen numara sorgulama e-sorgulama.com

Daha sonrasında parolanızı gereken yere giriniz.

bilinmeyen numara sorgulama e-sorgulama.com

Nihayetinde ise giriş tuşuna basınız.

bilinmeyen numara sorgulama e-sorgulama.com

Türk Telekom Bilinmeyen Numara Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!

Bütün bu işlemleri anlatılan ve görsellerde de gösterdiğimiz halde yaptığınız durumda bilinmeyen numara sorgulama işleminizi başarılı biçimde bitirmiş olacaksınız.

İsterseniz bir sonraki makalemiz olan İsteğe bağlı sigorta ne demek ? adlı yazıyı okuyabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar