Bedaş fatura sorgulama

Boğaziçi Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi, kamuoyunda bilinen adı ile BEDAŞ 1982 senesinde İstanbul merkezli olmak üzere Tekirdağ, Edi...

Boğaziçi Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi, kamuoyunda bilinen adı ile BEDAŞ 1982 senesinde İstanbul merkezli olmak üzere Tekirdağ, Edirne, Kırklareli, Kocaeli ve Sakarya illerinin elektrik dağıtımını sağlarken 1989 senesinden başlayarak yalnızca İstanbul elektrik dağıtımını sağlamaya başlamıştır. Daha sonrasında Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi çatısı altında birleşmiştir.

BEDAŞ’ın internet üstünden vermiş olduğu çok hizmet bulunur. Güncel fatura bilgilerini öğrenme, fatura ödeme, abonelik, kesinti bilgisi, istek öneri, kaçak bildirim, arıza bildirim bu hizmetlerden birkaçıdır. İnternet kullanıcıları elektrik faturalarını BEDAŞ’ın resmi web sayfasını ziyaret ederek ödeyebilir ve ne kadar elektrik borcu olduğunu sorgulayabilir.

BEDAŞ fatura sorgulaması yapabilmek için konunun sonundaki linke basınız.

BEDAŞ Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

BEDAŞ’ın internet hizmetlerinden biri olan fatura sorgulama yapabilmek için hepsinden önce BEDAŞ’ın resmi web sayfasını ziyaret ediniz ve aşağı bölümde kırmızı renk ile belirtilmiş fatura sorgulama yazısına tıklayınız.bedaş fatura sorgulama e-sorgulama.com

Fatura sorgulama yazısına tıklattıktan sonra açılan pencerede aşağı kısımda kırmızı renk ile belirtilmiş sorgu çeşidi, abone no, sorgulama biçimi, tc kimlik no / vergi no ve güvenlik kodu alanlarını noksansız doldurunuz. Sorgulama düğmesine basınız.

 

bedaş fatura sorgulama e-sorgulama.com

Bütün alanları noksansız bir biçimde doldurup sorgulama butonuna tıklamanız sonrasında BEDAŞ fatura sorgulama işleminizi yapmış olacaksınız. BEDAŞ resmi web sayfasında size ait ne kadar elektrik borcu olduğunu öğrendikten sonra bu borcu anlaşmalı bankalar aracılılığıyla internet üstünden ödeyebilirsiniz.

BEDAŞ Fatura Sorgulama Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

Devam etmek için bir sonraki konumuz olan Yedaş fatura sorgulama adlı yazıyı inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar