Batman sibadaş doğalgaz fatura sorgulama

Gelişen teknolojik gelişmeler yanında çokca yenilik getirmiştir. Bu yeniliklerden bir tanesi de internet kullanımının artışı ve kimse...

Gelişen teknolojik gelişmeler yanında çokca yenilik getirmiştir. Bu yeniliklerden bir tanesi de internet kullanımının artışı ve kimselerin çok işlemini web aracılığıyla yapabilmeleridir. Bu internet kullanımındaki artış çokca kurum ve kuruluşun internet sitelerinden çevrimiçi işlem hizmet vermeye yönlendirmiştir. Bu çevrimiçi işlem hizmeti veren şirketlerden bir tanesi de Siirt Batman Şehiriçi Doğalgaz Dağıtım A.Ş’dir.

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Batman Doğalgaz Dağıtım lisansını, ANADOLUGAZ Siirt Batman Şehiriçi Doğalgaz Dağıtım A.Ş ‘ye vermiştir. Siirt Batman Şehiriçi Doğalgaz Dağıtım A.Ş, ANADOLUGAZ DAĞITIM A.Ş.’ye bağlı olarak kurulmuştur. Bu şehiriçi doğalgaz dağıtım lisansı 30 senelik süre için verilmiştir. Bu doğalgaz dağıtım şirketinin resmi web sayfasında yapabileceğiniz çevrimiçi işlemler şunlardır: Ön abone müracaatı, borç/fatura sorgulama, abone durumu sorgulama, üyelik, tesisatçı firma girişi. Batman SİBADAŞ doğalgaz fatura sorgulama yapabilmek için konunun sonundaki linki tıklatınız.

Batman SİBADAŞ Doğalgaz Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Batman SİBADAŞ doğalgaz fatura sorgulama yapabilmek için hepsinden önce SİBADAŞ resmi web sayfasını ziyaret ediniz ve çevrimiçi işlemler penceresinden borç/fatura sorgulama yazısına tıklatınız. Açılan fatura sorgulama penceresinden aşağıda bulunan resimde kırmızı renkle belirtilmiş sorgulama çeşidi, abone referans no, sözleşme no ve güvenlik kodu alanlarını noksansız bir şeklide doldurunuz.

 

batman sibadaş doğalgaz fatura sorgulama e-sorgulama.com

Belirtilmiş alanları eksik bırakmadan bir biçimde doldurduktan sonra gönder tuşuna tıklatınız böylece Batman doğalgaz fatura sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

Batman SİBADAŞ Doğalgaz Fatura Sorgulama Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

İsterseniz bir sonraki makalemiz olan Düzce dergaz doğalgaz fatura sorgulama adlı yazıyı inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar