Başkent elektrik fatura sorgulama

Bu yazıda sizler için Başkent elektrik fatura sorgulama işlemi ile ilgili önemli bilgiler vereceğiz. Bu bilgiler istikametinde fatura...

Bu yazıda sizler için Başkent elektrik fatura sorgulama işlemi ile ilgili önemli bilgiler vereceğiz. Bu bilgiler istikametinde fatura sorgulama işleminizi kolay ve pratik biçimde yapabilirsiniz. Başkent elektrik firması başta Ankara olmak üzere Zonguldak, Kastamonu, Bartın, Karabük, Kırıkkale ve Çankırı illerinde elektrik dağıtım görevini üstlenmektedir. Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin tamamı ENERJİSA şirketi tarafına aittir. Fatura sorgulama işlemimizi de ENERJİSA üstünden gerçekleştireceğiz. Şimdi gelelim fatura sorgulama prosedürünün nasıl yapıldığına.

Başkent Elektrik Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

Başkent elektrik fatura sorgulama işlemini çevrimiçi olarak web aracılığıyla ENERJİSA üstünden gerçekleştireceğiz. Sanal ortam üstünden gerçekleştirmemizin nedeniyse klasik sorgulama işlemlerine göre çok çok kolay ve kolay olmasıdır. Ek olarak bizlere vakitten da büyük oranda tasarruf etme imkanı vermektedir. Şimdi elektrik fatura sorgulama işlemi için ilk etapta sizler için makalenin bitmesine yakın verilecek bağlantıya basmanız gerekir. Böylelikle fatura sorgulama sayfasına yönleneceksiniz. Bu sayfada sizden bir çeşit müşteri bilgileri istenecektir. Sorgulamayı ister “Bireysel” ister iseniz de “Kurumsal” olarak gerçekleştirme imkanına sahipsiniz. Başkent elektrik fatura sorgulama işlemleri için üyelik bilgileri gerekir. Sayfanın misal bir görseline hemen alt kısımda sahip olabileceksiniz. Böylelikle sayfada yer bulan bölümlere hangi bilgileri yazacağımızı daha net görebileceksiniz.

 

başkent elektrik fatura sorgulama e-sorgulama.com

Kişisel işlemler sayfasında gördüğünüz üzere Müşteri Numarası yahut TC kimlik numarası ve bunun yanı sıra cep telefonu numarası ve şifre gibi gerekli alanlar yer alır. Bütün bu bilgileri doldurmak suretiyle sisteme giriş yapıp faturanızı görüntüleyebilirsiniz.

başkent elektrik fatura sorgulama e-sorgulama.com

Kurumsal işlemler sayfasında ki tek fark TC kimlik numarası yerine Vergi Numarası ile de giriş yapılabilmesidir.

Başkent Elektrik Fatura Sorgulama İşlemi İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

Okumaya devam etmek için bir sonraki konumuz olan Mepaş fatura sorgulama adlı yazıyı okuyabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar