Ayedaş fatura sorgulama

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi, kamuoyunda bilinen adı ile AYEDAŞ İstanbul Anadolu Yakası’nın elektrik dağıt...

İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi, kamuoyunda bilinen adı ile AYEDAŞ İstanbul Anadolu Yakası’nın elektrik dağıtım hizmeti vermektedir. İstanbul Anadolu Yakası elektrik dağıtımını üstlenen İstanbul Anadolu Yakası Elektirk Dağıtımı Anonim Şirketi, 2013 senesinden başlayarak Enerjisa ile anlaşmalı olarak hizmetlerini sürdürmekte.

Türkiye’nin en büyük nüfusuna sahip olan İstanbul’un elektrik dağıtımını sağlayan AYEDAŞ daha kaliteli, profesyonel ve modern hizmet sağlamak için daha teknolojik altyapılar üstünden hizmet veriliyor. Anadolu Yakasında oturan insanlar, elektrik faturalarının takibini ve ödemesini internet üstünden çevrimiçi olarak yapabilme imkanına sahipler.

AYEDAŞ fatura sorgulama yapabilmek için yazımızın son kısmında paylaşılan bağlantıya tıklatınız.

AYEDAŞ Fatura Sorgulaması Nasıl Yapılır?

Kişisel yahut Kurumsal AYEDAŞ fatura sorgulaması yapabilmek için sisteme üye olmanız gerekir.

AYEDAŞ elektrik fatura sorgulaması yapabilmek için ilk etapta Enerjisa resmi web sayfasını ziyaret ediniz ve aşağı kısımda kırmızı renk ile belirtilmiş çevrimiçi hizmetler merkezi yazısına tıklatınız.

ayedaş fatura sorgulama e-sorgulama.com

 

Lakin Enerjisa aracılığıyla verilen bu çevrimiçi hizmetlerden yaralanabilmek için sisteme üyelik formu doldurmak suretiyle üye olmanız gerekir. Çevrimiçi hizmetler merkezi yazısına tıklamanız sonrasında yeni üyelik yazısına basınız. Açılan web sayfasında üyelik formu tarafında kırmızı renk ile belirtilmiş adınızın ilk iki harfi, soyadınızın ilk iki harfi, TC kimlik numarası ve cep telefonu numaranızı eksik bırakmadan doldurmak suretiyle üyeliğinizi tamamlayınız.ayedaş fatura sorgulama e-sorgulama.com

Oluşturduğunuz üyelik ile Enerjisa çevrimiçi hizmetler merkezine aşağı bölümde kırmızı renk ile belirtilmiş müşteri numarası, cep telefonu numarası ve şifrenizle giriş yapabilme imkanına sahipsiniz.

ayedaş fatura sorgulama e-sorgulama.com

Enerjisa çevrimiçi işlemler merkezine giriş bitirdikten sonra AYEDAŞ fatura sorgulama işleminizi gerçekleştirirsiniz.

AYEDAŞ Fatura Sorgulama Yapmak İçin TIKLAYINIZ!

Okumaya devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Bedaş fatura sorgulama adlı yazıyı inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar