Araç vize sorgulama

İnternet ile çok sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. Araç vize sorgulama işleminizi de internet üstünden yapabilme imkanına sahipsin...

İnternet ile çok sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. Araç vize sorgulama işleminizi de internet üstünden yapabilme imkanına sahipsiniz. Bu sorgulama işlemi E-Devlet sistemi aracılığıyla yapılabilir. E-Devlet üstünden yapılmış olan işlemler de E-Devlet şifresi istenmektedir. E-Devlet parolanızı PTT şubelerinden  2 TL fiyat karşılığında edinebilirsiniz. Almış olduğunuz E-Devlet şifreniz ile beraber E-Devlet sisteminde bulunabilen 22 adet kurum ve kuruluş ile ilgili sorgulamalarınızı yapabilme imkanına sahipsiniz. Araç vizesi sorgulama işlemi de E-Devlet üstünden yapılabilir. Makalenin devamında vermiş bulunduğumuz maddeleri takip ederek işleminizi yapabilme imkanına sahipsiniz.

Araç Vize Sorgulama Nasıl Yapılır?

Vize sorgulama işlemi için öncelikle yazımızın son bölümünde verdiğimiz linke tıklatınız. Açılacak sayfa içinden kimliğimi şimdi doğrula isimli tuşa tıklayabilirsiniz. Düğmeye tıklatınca sizden TC kimlik numaranız ve E-Devlet şifreniz istenecektir. Bu bilgileri doğru şekilde yazarak kimliğinizi doğrulayınız daha sonra sisteme giriş yap isimli düğmeye tıklayabilirsiniz. Bu biçimde açılacak sayfadan araç vize sorgulama işleminizi yapabilme imkanına sahipsiniz.

araç vize sorgulama e-sorgulama.com

Araç Vize Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

 

TUVTURK Üzerinden Araç Vize Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bu sorgulama işlemini yapmak için her şeyden önce yazımızın son kısmında verdiğimiz bağlantıya tıklayınız. Açılacak web sayfasında sizden plaka numarası ve muayene numarasını doğru halde yazınız. Sonrasında güvenlik kodu bölümüne kutucukta bulunabilen harf ve rakamları giriniz. Nihayetinde sorgulama düğmesine tıklayabilirsiniz. Açılacak sayfa içerisinden araç vizesi sorgulama işleminizi yapabilme imkanına sahipsiniz.

araç vize sorgulama e-sorgulama.com

 

TUVTURK Üzerinden Araç Vize Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Tramer sigorta sorgulama adlı yazıyı okuyabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar