Aöf sınav yeri sorgulama

Açıköğretim, İktisadi ve İşletme Fakültelerinde öğrenciler güz ve bahar devirlerinde ara sınav-dönem sonu olmak üzere yeni kayıt yapt...

Açıköğretim, İktisadi ve İşletme Fakültelerinde öğrenciler güz ve bahar devirlerinde ara sınav-dönem sonu olmak üzere yeni kayıt yaptıran ve daha önceleri kayıtlı olan öğrenciler 4 sınav üstünden sorumludurlar. Dönemler başlamadan önce Akademik Takvim üstünden sınav tarihleri belirlenir.

Sınava çok kısa bir zaman kalmasının sonrasında Anadolu Üniversitesi üstünden sınav tarihinden bir hafta önce sınava gireceği il, ilçe, bina, sıra, sınav tarihi ve saati hakkında ayrıntılı bilgi veren sınav giriş evrakları hazırlanmıştır. Bu evraklar posta yoluyla öğrencilere gönderilmeyip internet üstünden kendi bilgi portalını kullanmak suretiyle erişmeleri sağlanmıştır. Bu giriş belgelerinin çıktısı da benzer sistem üstünden alınabilmektedir.

AÖF Sınav Yeri Sorgulama Nasıl Yapılır?

Sınav giriş evrakları AÖF bürolarından alınabileceği gibi Anadolu Üniversitesi’ne bağlı internet sitesinden de çevrimiçi olarak ulaşılabilmektedir. Makalemizin son kısmında AÖF sınav yeri sorgulama için siteye yönlendirme linki ekledik. Kullandığınız link sonuç kısmında önünüze gelecek olan sayfa aşağı bölümdeki gibi olabilecektir. Ok işareti ile gösterilen kısımdan AÖF öğrenci işlemlerine ulaşmış olursunuz.

aöf sınav yeri sorgulama e-sorgulama.com

Daha ardından yönlendirildiğiniz sayfada öğrenci sistemine giriş yapabileceğiniz araç çubuğunu görmüş olacaksınız. Resimde gösterilen kısımdan giriş sayfasına ulaşınız.

 

aöf sınav yeri sorgulama e-sorgulama.com

Nihayetinde TC kimlik numaranız yahut e-posta adresiniz vesilesiyle bürolarından kayıt sırasında ya da daha sonra edindiğiniz şifre anahtarınızı kullanmak suretiyle öğrenciye ait AÖF sınav yeri sorgulama sayfasına erişmiş olursunuz.

aöf sınav yeri sorgulama e-sorgulama.com

AÖF Sınav Yeri Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

Bilginizi arttırmak için bir sonraki makalemiz olan Sınav giriş belgesi sorgulama adlı yazıyı inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

#1 cork,

Bu aöf'ün sitesi kadar kötü bir site yok. Acilen bir düzenleme gelmesi lazım.

Yararlı yazınız için teşekkürler.


#2 ender saral,

Açık öğretim sınav yeri sorgulama sitesinin yoğunluğu ve bu yoğunluk esnasında bir türlü sınav yerimi öğrenememiş olmam sınav stresimiiki katına çıkarıyor.


Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar