Şanlıurfa dicle edaş elektrik fatura sorgulama

Gelişen teknoloji ile beraber bundan böyle çokca işleminizi çevrimiçi olarak yapabilme imkanına sahipsiniz. Bilişim teknolojilerinin ...

Gelişen teknoloji ile beraber bundan böyle çokca işleminizi çevrimiçi olarak yapabilme imkanına sahipsiniz. Bilişim teknolojilerinin gelişmesi ile beraber bundan böyle bir çok kurum ve kuruluş kendisine sanal ortamda yer edinme çalışmasına girişmiştir. Bu kurumlardan birisi de EDAŞ’tır. EDAŞ’ın sunmuş olduğu bu hizmet ile beraber bundan böyle sizde EDAŞ’a bağlı olarak var olan elektrik borcunuz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Şanlıurfa Dicle EDAŞ elektrik fatura sorgulama işlemi ile biz vatandaşlara elektrik borcu hakkında bilgi sahibi olama imkanı tanımaktadır. Eğer sizde elektrik borcunuz hakkında bilgi sahibi olmak istiyor iseniz yazımızı okumanı yararınıza olabilecektir.

Şanlıurfa Dicle EDAŞ Elektrik Fatura Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır ?

İlk etapta makalenin sonunda yer alacak olan bağlantıya tıklatınız. Daha sonrasında açılacak olan sayfada sizden istenen bilgileri sırası ile yerine getirdikten sonra bundan böyle sizde elektrik faturanız hakkında gereken sorgulama işlemini yerine getirmiş olacaksınız. Hepsinden önce sizden ilgili alana tesisat numaranızı girmeniz istenecektir. Bu alana tesisat numaranızı eksik olmadan ve doğru şeklide giriniz aksi durumunda sorgulama işlemini yerine getiremezsiniz. Daha sonrasında ise yapılması çok gerekli olan işlem doğrulama kodu yazan alana hemen sağ tarafta yer bulan harf ve rakamları giriniz. Eğer var olan harf ve rakamları okuyamıyorsanız yenile düğmesine basarak değiştirebilirsiniz. Doğrulama kodunu da ilgili alana girmeniz sonrasında nihayetinde sorgula düğmesine basarak Şanlıurfa Dicle EDAŞ elektrik fatura sorgulama işleminizi yerine getirmiş olacaksınız.

 

şanlıurfa dicle edaş elektrik fatura sorgulama e-sorgulama.com

Şanlıurfa Dicle EDAŞ Elektrik Fatura Sorgulama İçin LİÜTFEN TIKLAYINIZ!

Dilerseniz bir sonraki makalemiz olan Van vepsaş elektrik fatura sorgulama adlı yazıyı okuyabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar