Çatalca belediyesi arsa rayiç değerleri sorgulama

Bundan böyle bir çok belediye işlemlerini internet üstünden yapılmış olması için çalışmalara başlamıştır. Belediye işlemlerinden biri...

Bundan böyle bir çok belediye işlemlerini internet üstünden yapılmış olması için çalışmalara başlamıştır. Belediye işlemlerinden biri olan Çatalca Belediyesi arsa rayiç değerleri sorgulama işlemini E-Devlet sistemi aracılığıyla yapabilme imkanına sahipsiniz. Arsa rayiç değerleri sorgulama işleminizi birkaç adımda yapabilirsiniz. İşleminiz için yapıyor olmanız gerekenleri konunun devamında bulabilirsiniz.

Çatalca Belediyesi Arsa Rayiç Değerleri Sorgulama Nasıl Yapılır?

Çatalca Belediyesi arsa rayiç değeri sorgulama işleminiz için her şeyden önce yazımızın son kısmında vermiş bulunduğumuz ilgili bağlantı sayfasına tıklayabilirsiniz. Bu işlem için sizden şifre istenmeyecektir. Gelen sayfada sizden ilk başta seçenekler arasından mahallenizi seçmeniz istenecektir. Daha sonrasında caddenizi seçiniz. Nihayetinde ise yılınızı seçiniz. Bilgilerinizin doğru olduğundan emin olunca son işlem olarak sorgula tuşuna tıklatınız. Çatalca Belediyesi arsa rayiç değeri sorgulama işleminizi gelecek olan sayfadan anında yapabilme imkanına sahipsiniz.

Çatalca Belediyesi Arsa Rayiç Değerleri Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

İsterseniz bir sonraki makalemiz olan Konya büyükşehir belediyesi bilgi edinme başvuru sorgulama adlı yazıyı okuyabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum yapabilir, soru sorabilir, bilgi verebilirsiniz...

Etiketler

 

Kategoride Popüler Konular

Son Yorumlar

Sitede Popüler Yazılar