Telefon Borcu Sorgulama

Telefon Borcu Sorgulama
'Telefon Borcu Sorgulama' konusunu bir tıklamayla Facebook`ta paylaşabilirsin!..
Kategori: Sorgulamalar
Tarih: 03 Eylül 2008
Telefon Borcu Sorgulama konusunu yazdır!

Telefon Borcu Sorgulama 

Türk Telekom’da bulunan sabit hattınızın borcunu öğrenmek için size aşağıda sunduğumuz web sayfasını kullanabilirsiniz. Böylece hiçbir yere telefon etmek sadece bilgisayarınızı kullanarak telefonunuzun borcunu öğrenebileceksiniz. 

Sorgulama yapacağınız yer ödenmemiş faturalarınızı göstermektedir. Bu açıdan ödenmiş faturalarınızı burdan sorgulayamassınız.

Malum sayfada Telefon, Özel Devre, Noktadan Noktaya ISDN, Teleks, Çağrı hizmetlerine ilişkin borç sorgulamaları da yapabilirsiniz. Siteye girdiğinizde hizmet no yerine yedi haneli telefon numaranızı ve üç haneli il alan kodunuzu yazmalısınız. İstanbul avrupa yakasında oturanlar için örnek: 21212345678 şeklinde olmaldır. 1234567‘nin sizin telefon hattınız olduğunu farzedin.

Daha sonra aşağısındaki resimde görülen güvenlik numarasını ilgili kutucuğa girdikten sonra Sorgula tuşuna basarak TTnet sabit hattınızın telefon borcunu öğrenebilirsiniz. 

Türk Telekom Telefon Borcunuzu Öğrenmek için tıklayınız. 


Telefon Borcu Sorgulama” için 46 yorum var!


 1. isimsiz

  bu siteyi yenilemişsiniz ama hiç kimse aradığını bulamıyo ben tarife bilgilerime bakmak istiyorum ama bulamıyorum bir önceki sitede ne ararsak buluyoduk bumu özelleşme aradığını bulamamak mı yani siz ne kadarını öğrenmemizi istiyosaniz bilgilerimizin o kadarını öğreneceğiz

 2. İSİMSİZ

  ARKADAŞLAR BORCUNUZU ÖĞRENMEK İÇİN TELEKOMUN ANA SAYFASINDA BORÇ ÖDEYECEKMİŞ GİBİ FATURA ÖDEMEYE GİRİN ORDA NUMARANIZI YAZINCA TÜM FATURALARINIZI GÖREBİLİRSİNİZ.

 3. öğretmen

  Bu ne saçma bir sorgulama..Borcumu öğrenmem için üye mi olmalıyım?Ne yapmaya çalışıyor bu telekom.Özelleşince böyle oldu..Her yeri bir tuzak..ADSL de de böyle yapıyor…Tabi telekomu yabancılara satarsan olacağı işte buuuuuuuu………Ayıp beee…Bir an önce bu sistemden vazgeçlmeli..

 4. filiz

  ya ne kadar saçma bir sistem olmuş borç sorgulamak için neden abone olunuyor onu anlamadım.saçma sapan işlerden bir tanesi.ne fatura geliyor ne borç öğrenebiliyoruz.6/7 tl lik faturayı 30/40 tl ödüyoruz gereksiz yere. fatura bedelini faiziyle birlikte alıyorlar ama borç ögrenmek için abone olmak gerekiyor saçma çok saçmaaaaa…

 5. mustafa

  ben bu uygulamayı gereksiz buluyorum.bir yerlerden kazanç elde etmeye çalışıyorsunuz ama bunuda tam layıkıyla başaramıyorsunuz.iki kuruşluk kagıt masrafından kaçınıp.diger taraftan kaybediyorsunuz . insanları zorla intenet kullanmaya mecbur kılmaktan başka birşey degil bu .hem internet kullanılsın hemde telefon kullanılsın politikası.madem böyle bir çalışma var, telekom sabit ücretleri düşürsün,bir yerden kar elde etmeye çalışılırken neden denge oluşturulmuyor.yazıları okursanız herkez birşeylerden şikayetçi,herkez kısa zamanda sabit telefonunu kapatıp cep telefonu kullanmaya başlıyacak.nasılsa win diye birşeyde çıktı millet internetede oradan baglanır herkez.hem telekomun bir kısmı özelleştirildi.diger yarısında tekel işçileri gibi zor anlar yaşıyacaklar ,en azından gidişat öyle.bizim devletimiz milletimiz boş boş durana maaş vermez arkadaş .!

 6. mahoaga

  millet, ne kiziyorsunuz? ÖZEL diye birsey var.

  eskiden kim kime dum dumaydi. komsunuzun borcu nekadar ögrenebiliyordunuz.

  avrupada böyle sey olsaydi, millet tüm ayaga kalkar.

  Olurmu böyle bisey, herkez benim borcum nekadar ögrenmesini istemem. KIME NE YA!

  Çok cahilsiniz, bunu bilin !!

 7. murat

  fatura işini iyi yaptılar çöp olayından kurtuldulduk ve okadar evrak ücreti ceplerinde kaldı.
  telefon sabit ücrette değişiklik oldumu ? olmadı :(
  bu şekilde ne oluyor . fatura zamanını nasıl belirlicez ?
  günü geçtiği zaman FAİZ ini millet olarak biz ödeyecez..
  olmaz ben evimde telefonu iptal ettirdim .
  internet hizmetim olmasa iş yerimdeki telefonuda iptal etmeyi düşünüyorum.
  şimdi herkez cep telefonu kullanıyor daha cazip oluyor.
  *********************************************************************
  6 tl konuşma ücreti 30 tl fatura geliyor.
  yinede zengin bir memlekette yaşıyor ve umursamıyoruz ..
  *********************************************************************
  walla helal olsun başka bişey demiyom :(

 8. YUSUF GÜNAYDIN

  Kardeşim daha önce kurulan sistemin size bir zararımı oldu?
  Borcunu ödemek için sorgulamanın kime faydası var sizemi bizemi?
  Yani bu tür sözleşme isteyerek,illegal olmayan dolandırıcıların bu kezde sözleşme gibi bir eğilime girmesi için yeni bir iş olanağımı açılıyor.
  Lütfen bırakında borcumuzu öğrenelim devlete olan borcumuzu zamanında yatıralım

 9. erkan

  kardeeeşim bir fatura borç sorgulaması yapmak için adamı zorla üye yaptırmak istiyorsunuz . Amacınız ne onu anlayamadım açıklarsanız beni çok memnun edersiniz

 10. Metin

  1-TELEFON HATTIM ARIZALANMIŞ, TELEFON VE İNTERNETİM ÇALIŞMADI. ARIZA BİLDİRMEME RAĞMEN 18 GÜN GİBİ UZUN BİR SÜREDE BİZAHMET ARIZAYI GİDERDİLER.
  2-TELEFON VE İNTERNET FATURAMI BASILI OLARAK ADRESİME GÖNDERİLMESİNİ TALEP ETMEME RAĞMEN HALA FATURALARI GÖNDERMİYORLAR.
  3-AVEA HATTIMI KAPATTIRDIM. YAKINDA TELEFON VE İNTERNETİ DE KAPATTIRACAĞIM. VERİLEN HİZMETLERDEN HİÇ MEMNUN DEĞİLİM.

 11. ummahan

  Gerçekten çok saçma bir uygulama borcumuzu görmek için sözleşme imzalayacakmışız

 12. yasin

  Yaklaşık 1 ay önce tekelom müdürlüğüne bizzat gidip interaktif sözleşmesi imzaladım. 1-2 gün içinde email yoluyla şifre göndereceklerini söylediler. Hala bekliyorum. Telekomun hangi işi düzgün ki bu düzgün olsun. Avea hattımı kapattım. İnternet için mecbur olmasam yanından bile geçmem. Kullanmadığım telefonun faturasını ödüyorum. Abone olurken hesaplı hattı seçtim. Standart hattan abone yapmışlar. Daha neler neler sayabilirim. Bu kadar da olmaz. İşyeri hatları dışında boşuna uğraşmasınlar kimse artık ev telefonu kullanmıyor.

 13. hakan

  telekom yazılı başlıktaki arkadaşa.herkes birbirinin borcunu gördüğünde ne sakıncası oluyordu sizin için onu anlıyamadım.telekom ve avea mı iptal ettirdim.herkesede şiddetle tavsiye istiyorum.

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz?  Telefon Borcu Sorgulama ile ilgili yorumlar...


 

Google