Sayısal Loto Sonuçları Sorgulama

 

SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI SORGULAMA
[day] [month] [year]

MP İdaresi tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Cumartesi akşamları TRT 1 ekranlarında çekiliş heyeti ve noter huzurunda gerçekleştirilen sayısal loto oyunu 1 Kasım 1997 tarihinden itibaren, halkın huzurunda eğlence programı eşliğinde saat 21.00 - 22.30 arasında gerçekleştirilmeye başlanmıştır.

 
  • * (3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
  • * (5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
  • * (6) bilenlere ise, ikramiyeleri MPİ Genel Müdürlüğü tarafından ödenecektir.

Sayısal Loto Sonuçlarını Sorgulamak için tıklayınız.

Sayısal Loto Sonuçları Sorgulama

 

Dilerseniz bir sonraki konumuz olan Açık Öğretim Sınavı Sonuçları adlı yazıyı okuyabilirsiniz.

Yorumlar

#1 ,

bence ne sayısal ne süper loto nede diğerleri şaibeli şahsi kanaatim en doğrusu oynamamak farkındaysanız son zamanlarda devirler coğaldı bir okadarda bu oyunu oynayanda genede eskiye göre çoğaldı ama dikkat edin ona rağmen devirler çoğaldı vede cıkanda bilinmiyor ben artık oynamama kararı aldım


Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz?