Sağlık Ödemeleri Görme

Sağlık Ödemeleri Görme
'Sağlık Ödemeleri Görme' konusunu bir tıklamayla Facebook`ta paylaşabilirsin!..
Tarih: 27 Ocak 2008
Sağlık Ödemeleri Görme konusunu yazdır!

YENİ e-Devlet sistemine dair, Sağlık ödemeleri sayfası aşağıdaki gibidir. E-devlet şifresi ile girildiğinde, size özel olarak bir sayfa karşınıza çıkacaktır. O sayfadan Sağlık Ödemeleri ile ilgili her türlü sorgulamaya erişebilirsiniz.

Sayfaya girdiğinizde karşınıza sağlık ödemeleri ile ilgili iki kutucuk çıkacaktır. Bunlardan birincisi Sicil yazan kutucuktur. Buraya HakSahibine ait Emekli Sicil Numarasını yazınız. Diğeri de Şifre kısmıdır. Buraya da Sağlık karnenizde bulnan numarayı yazınız.

Tüm bilgileri girdikten sonra Sorgula düğmesine basarak sağlık ödeme bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Sağlık Ödeme Bilgisi görmek için tıklayınız.

Sağlık Ödeme Bilgileri Sorgulama

 


Sağlık Ödemeleri Görme” için 11 yorum var!


 1. admin

  arkadaşlar SGK sitesinden sağlık ödemeleri ile ilgili bölümü kaldırmış. bu demek oluyor ki ya bu hizmet tamamen kalktı ya da başka bir bölümde sorgulanabiliyor…

 2. Yıldıray EMİRHANOĞLU

  Hastane ortamında yapılamayan diş protezlerinin özelde yapılmasından dolayı emekli sandığının ödeneğinin kaldırıldığı ve ödeme yapmadığı doğrumudur.teşekkürler

 3. SAVAŞ

  3 AY OLDU HALA ÖDEMELERDEN Bİ HABER YOK.DAHA KAÇ AY BEKLETİLECEK BELLİ DEĞİL. TAM Bİ REZALET…..BANKAYA GİDİŞ.DÖNÜŞ YOL ÜCRETİ SGK ‘DAN ALACAĞIMIZDAN FAZLA OLDU..

 4. SAVAŞ

  T.C’mize yapılan sağlık ödemelerini öğrenmek için hergün ziraat bankasında sırabekleyerek öğrenmekten başka kolay öğrenme yolu yok mu? Hergün bankaya gidip sorgulamamız mı gerekir..Herhangi bir internet sitesinden
  öğrenemezmiyiz?Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim….Saygılarımla….

 5. Vekil Murathanoğlu

  Emekli maaşımızı ne kadar olduğunu net biçimde gösteren bir yazılımın internette olmasını istiyoruz.Bu bilgilere ulaşamıyoruz.İlaç kesintilerininhangi ayları kapsadığı,sağlık kuruluşu,katkı payının ayrı ayrı tabloda gösterilmesi.sorunlarımızla ilgili e-mail göndermemizin sağlanması .şu anda belli bir site ve yazılım göremiyoruz.girdiğimiz emekli sandığı sitelerinden bilgi alamıyoruz.Ayrıca bir emekli haber köşesi yazılımının olması.emeklilerle ilgili haberlerin burada yayınlanması.Yine bu köşede emeklilerin yazılarına yer verilmesi.Tüm emeklilerimizin ortak dileğidir en kısa zamanda gerçekleşmesini arz ederiz.Artık emeklinin baş vuracağı bir internet sitesi olsun istiyoruz Yetkili mercilerin hassasiyetlerini arz ve talep ederiz.Emekliler adına .

 6. NURİ OSMAN ERGİN

  DİŞ YAPTIRDIM PARAMIN BANKAYA YATTIGINI NASIL TAKİP EDECEGİM

 7. ilhan

  tc mize yapılan sağlık ödemelerini örenmek için hergün ziraat bankasında sırabekleyerek örenmekten başka kolay örenme yolu yok mudur ödemeyapıldından bilgimiz olmuyor hergün bankaya gidip sorgulamamız mı gerekir ödemeyapıldı diye geç gidimizdede ödeme yapılmış çekmedinizden dolayı tekrar iyade edilmiş diye cevaola karşılaşıyoz bunun lailgili bir kolaylık olursa teşekür ederim

 8. Hasan hüseyin AĞAR

  kızım Cansu AĞAR ın çocuk ara bezinin tekrar bana ödenmesi için eçzaneden aldığım faturamı bana ödemeyapması için önceden ziraat bankasına ödenmesini istediğimiz belgeyle ödeniyordu. daha sonra kendi kendisine ve biz engellilere bildirme zahmetinde bulunmadan ödemeleri yılbaşından beri TC. numarasına sadece ziraat bankasına yatırılıyormuş. bu durumu öğrendiğimde (emekli sandığına gidip neden sağlık giderlerimi ödemiyorsunuz dediğim de) aradan sekiz ay geçmiş ve sözde bankaya yatırdıkları param bankadan emekli sandığına geri dönmüş. emekli sandığı sorumluluğunu yerine getirmedi diyelim, ziraat bankası da zahmet edip hasabıma para yatırıldığını bana neden bildirmez ben müneccimmiyim ya!.. bütün bunları geçtik bu gün22.12.2008 pazartesi günü Elvankent ziraat bankasına gene gittim ve 7nci aydan beri yatırılmış ve 1nci 2nci ayların sağlık ödemelerinin TC numarama yatırılıp yatırılmadığını sorduğumda bankanın bana verdiği cevap” hesanınıza bir ödeme yapılmış olduğunu ve emekli sandığının bankada parası olmadığından çdeme yapamayacağız” dedi. ben şaşırıyorum bu kurum dan alacağımız paramızı ve mağduriyetimi Alman devletindenmi alacağım, nasıl hizmettir bu anlayamadım.

 9. ümmü sari

  izmir bölge müdürlüğüne 21.04.2008 tarihinde diş tedavi faturalarını verdim fatura ödemesinin yapılıp yapılmadığını öğrenmek istiyorumm.
  EMEKLİ NO:20283080.01
  İZMİR EM.SANDIĞI BAŞVURU 21.04.2008-71822

 10. murat çelik

  14 günlük hastalık param yattımı.

 11. aysen saldoğan

  diş paramın gönderilip gönderilmediğini kontrol etmek istiyorum


Google