Emekli Sicil No Sorgulama

Emekli Sicil No Sorgulama
'Emekli Sicil No Sorgulama' konusunu bir tıklamayla Facebook`ta paylaşabilirsin!..
Kategori: Emekli Sandığı
Tarih: 27 Ocak 2008
Emekli Sicil No Sorgulama konusunu yazdır!

EMEKLİ SİCİL NUMARASI SORGULAMA

Emekli Sicil numaranızı tespit edebilmek için aşağıdaki linki kullanınız ve belirteceğimiz yönergelere göre hareket ediniz.

Emekli Sicil Numarası Sorgulama sayfasında Ad, Soyad ve Doğum Tarihi kısımlarından oluşan üç bölüm vardır. Dikkat etmeniz gereken şey özellikle soyismi değişen bayan emekliler için soyad kısımlarına sicil numaranızın verildiği tarihteki soyadı yazmanızdır. Şimdiki kullandığınız soy isim sorgulama sonuçlarını doğru çıkartmayabilir. O açıdan buna dikkat etmenizde fayda vardır.

Ayrıca 2 veya daha isme sahipseniz. Önceki adlarınızın ilk harfini en son adınızın tamamnı yazarak sorgulama yapınız. Örneğin isminiz Mehmet Ali ise Ad kısmına M Ali şeklinde bir giriş yapmanız gerekmektedir. İsimleriniz arasında boşluk olmasına özen gösteriniz.

EĞER E-DEVLET ŞİFRENİZ VARSA, YENİ SİSTEMLE ÇOK KOLAY BİR ŞEKİLDE EMEKLİ SİCİL NUMARANIZI SORGULAYABİLİRSİNİZ.

Emekli Sicil No bulmak, sorgulamak, tespit etmek için tıklayınız.

Emekli Sicil No Sorgulama


Emekli Sicil No Sorgulama” için 36 yorum var!


 1. Nesime Melda Cinman (Şimşek)

  Emekli Sandığı ‘na tabii olarak devlette çalıştığımdan dolayı, 1990 doğumlu öğrenci kızım Faika İrem Şİmşek, Emekli sandığı karnesiyle bugün doktora gittiyse de, yıllardır kullandığı karne ile işlem yapamamıştır. Kızım evlenene kadar bana bağlı olduğuna göre, neden karnesi ile işlem yapamamıştır? Bildiğim kadarıyla bekar bir kız öğrenci ,kendisi SSK’ya bağlı olarak çalışsa bile, – evlenene kadar -, emekli sandığına bağlı anne ya da babasının haklarından ve ayrıca kendi haklarından yararlanmak suretiyle, hem SSK hem Emekli Sandığı’ndan yararlanabilir. Yasa değişti mi? Kızımın Emekli Sandığı ‘na bağlı devlet hastanelerinden yararlanabilmesi için ne yapmalıyım?Lütfen cevabı mail adresime gönderir misiniz?

 2. MERYEM KÖSE

  1987-1988 öğretim yılında vekil öğretmenlik yaptım.Acaba sigortam yattı mı?
  Sigortam yattıysa sigorta numaramı nasıl öğrenebilirim.o tarihteki soyadım
  yazıcı idi teşekkür ederim.

 3. turan

  sgk ya geçerken eşim başka bir bayanın üzerine kaydırılmış,Bu arada eşim rahatsızlandı Hastahanenin acil polikilinliğine giriş yapmak istedim.
  sistem kabul etmedi. Eşimi il dışına gönderdim özel hastahanede tedavi yaptırmak istedim orada kabul etmedi. Hastahane masraflarını nakit ödeyip faturaları aldım sgk kurumuna ödenmesi için baş vurdum .Sgk ödemeyi ret etti.Eşim hastanede gezinirken ben 4 gün uğraşarak Sgk da hatayı düzeltirdim. Ancak maddi ve manevi olarak madur edildim.Hakkımı nereye nasıl başvurarak arayabilirim.

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz?  Emekli Sicil No Sorgulama ile ilgili yorumlar...


 

Google