Ceza Puanı Sorgulama

Ceza Puanı Sorgulama
'Ceza Puanı Sorgulama' konusunu bir tıklamayla Facebook`ta paylaşabilirsin!..
Kategori: Sorgulamalar
Tarih: 01 Şubat 2008
Ceza Puanı Sorgulama konusunu yazdır!

SÜRÜCÜ BELGESİ CEZA PUANI SORGULAMA

Motoru taşıtınızdan dolayı aldığınız toplam ceza puanları için (Ehliyet Bilgilerinizden Faydalanarak) internetten sorgulama yapabilirsiniz. Böylece Ehliyet Ceza Puanınızı öğrenebilirsiniz.

Bunun için size vereceğimiz sayfaya girip, Sürücü Belgesinin Verildiği İl, Ehliyet Belgesinin Verildiği İlçe ve Sürücü Belgesi Numaranızı girerek Ceza Sorgula düğmesine basınız. Eğer sürücü belgenizin iptal olup olmadığını da kontrol etmek istiyorsanız o zaman da Sürücü Belgesi İptal Sorgula butonuna tıklamanız gerekmektedir.

Butona bastığınız anda sorgulama işlemi gerçekleşecek ve sayfa yeniden yüklenmeye başlayacaktır. Servis yoğunluğuna bağlı olaraktan sorgulama cevabının geri dönmesi uzun zaman alabilir. Böyle bir durumda aramanızı tekrar yapmanızı öneririz.

Ehliyetinizin (Sürücü Belgenizin) Ceza Puanını Sorgulatmak için tıklayınız.

Ehliyet Ceza Puanı Sorgulama

 !

CEZA SORGULAMA UYGULAMASI E-DEVLET BÜNYESİNE GİRMİŞTİR. BU YÜZDEN AÇILAN SAYFADA E-DEVLET ŞİFRENİZ OLMADAN SORGULAMA YAPAMASSINIZ.

E DEVLET Şifresi Nasıl Alınır?

http://www.e-sorgulama.com/e-devlet-sifresi-nasil-alinir/

 


Ceza Puanı Sorgulama” için 7 yorum var!


 1. burak

  bu ehliyet ceza sorgulama bir türlü açılmıyor bunun sebebi nedir bilen var mı son bir haftadır girmeye çalışıyorum ama hala açılmıyor deli olucam :>

 2. admin

  ARKADAŞLAR CEZA SORGULAMA UYGULAMASI E-DEVLET BÜNYESİNE GİRMİŞTİR. BU YÜZDEN AÇILAN SAYFADA E-DEVLET ŞİFRENİZ OLMADAN SORGULAMA YAPAMASSINIZ.

 3. oğuzhan

  bu siteden ehliyet ceza puanımı öğrenmek istiyorum ama kullanıcı girişi istiyor kayıtlı değilim kayıt olmak istiyorum ama nerden olunuyor bir türkü bulamadım yardımcı olursanız zevinirim

 4. emel

  ya sanırım kpssde kazandığınız bazı işler için ehliyetinizin olması gerekiyor o açıdan.

 5. mesut

  ceza puanıyla ne alakası var kardeşim?

 6. Kemal

  sırf bu ceza puanı yüzünden kpss’ye giremedim ya.
  yanarım yanarım ona yanarım.

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz?  Ceza Puanı Sorgulama ile ilgili yorumlar...


 

Google