Askerlik Celp Dönemi Sorgulama

Askerlik Celp Dönemi Sorgulama
'Askerlik Celp Dönemi Sorgulama' konusunu bir tıklamayla Facebook`ta paylaşabilirsin!..
Kategori: Sorgulamalar
Tarih: 28 Haziran 2013
Askerlik Celp Dönemi Sorgulama konusunu yazdır!

ASKERLİK CELP DÖNEMLERİ SORGULAMA 2016

Milli Savunma Bakanlığı Askere Alma Daire Başkanlığı ile E-devlet kurumunun beraber yaptıkları bir çalışma sonucu internet üzerinden yapılan uygulamalara celp dönemi sorgulama hizmeti de eklenmiştir. Celp Dönemi sorgulama işlemi için ayrıca yapmanız gereken bir prosedür veya hazırlamanız gereken herhangi başka bir askerlik ile ilgili evrak yoktur.

2016 Askerlik Celp Dönemi Sorgulama

Tüm Türkiye genelini kapsayan listeden 81 il içerisinde yaşayan sağlıklı askerlik yaşı gelmiş olan asker adayı arkadaşlarımız 2016 yılı Askerlik celp dönemlerini liste vasıtasıyla kontrol edebilirler. 2016 yılı askerlik celp dönemi listesi her askerlik döneminde asal.msb.gov.tr adresinden yayınlanmaktadır.

ASAL 2016 askerlik celp dönemleri listesinde birkaç ilin celp dönemlerinde değişiklikler yapılmıştır. güncellenmiş ASAL listesine buradan ulaşabilirsiniz.

2016 yılı askerlik celp dönemleri listesi indir

Asker Alma Daire Başkanlığı sitesinden kolayca yapabileceğiniz celp dönemi sorgulama işleminde yapmanız gereken , aşağıda size sunduğumuz askerlik sorgulama linkine tıkladıktan sonra açılan sayfanın orta kısmına yer alan 2016 yılı celp dönemine ulaşmak için tıklayınız yazısına tıklayıp açılan sayfada indirilmek üzere hazır olan word belgesini bilgisayarınıza indirmektir.

 

NEREDE ASKERLİK YAPACAĞIM? ASKERLİK YERİ ÖĞRENME SORGULAMASI

Askerliğinizi nerede yapacağınızı öğrenmek için de, e-devlet şifrenizle e-devlet sistemine giriş yapıp, size aşağıda verdiğimiz askerlik yeri sorgulama linkinden faydalanabilirsiniz. Böylece askerlik yerinizi öğrenmiş olacaksınız.

Askerlik Yeri Öğrenme, Nerede Askerlik Yapacağım Sorgulaması

 

ASKERLİK CELP DÖNEMİ ÖĞRENME

Bundan başka Askerlik ile ilgili farklı sorunlarınız ve merak ettikleriniz için bilgi alabileceğiniz web adresleri aşağıdaki gibidir.

* http://www.kkk.tsk.tr/
* http://www.asal.msb.gov.tr/


Askerlik Celp Dönemi Sorgulama” için 1 yorum


  1. yeni asker

    93 yılında doğdum, acaba bu sene askere gidebilir miyim? nerede askerlik yaparım?

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz?   Askerlik Celp Dönemi Sorgulama ile ilgili yorumlar...


 

Google