Adres Bulma, Öğrenme

Adres Bulma, Öğrenme
'Adres Bulma, Öğrenme' konusunu bir tıklamayla Facebook`ta paylaşabilirsin!..
Kategori: Sorgulamalar
Tarih: 15 Nisan 2008
Adres Bulma, Öğrenme konusunu yazdır!

TC Kimlik Numarasını bildiğiniz bir kişinin ikametgah adresini öğrenebilirsiniz.

Aşağıda size vereceğimiz linki kullanarak TC kimlik no ile ilgili olan bölüme adresini bulmak istediğiniz kişinin TC Kimlik numarasını yazarak ve Resim doğrulamasını da yaparak TC Kimlik No ile Sorgula tuşuna basmalısınız.

Sorgulama işlemi gerçekleştirildiğinde (Kişi Sorgulama), eğer girdiğiniz TC Kimlik numarası doğru ise ilgili kişinin şuanda nüfusa kayıtlı olduğu yerdeki değil, ikamet ettiği yani yaşadığı yerin adresini öğrenmiş olacaksınız.

Bu sorgulamayı yaparken dikkat etmeniz gereken şey arayacağınız kişinin oy verme yetisine sahip olmasıdır. Yani 18 yaşından büyük ve seçmen kaydı olan birinin tc kimlik numarası ile veya diğer kişisel bilgileri ile oturduğu yerin (ikametgahının) adresini tespit edebilirsiniz. 

Sorgulama YSK’nın resmi sitesinden yapılmaktadır. Bu açıdan sorumluluk tamamen YSK ile sorgulamayı yapan size aittir. Bu hatırlatmaları da yaptıktan sonra size Adres Sorgulaması yapabileceğiniz linki veriyorum. TC Kimlik numarasına göre adres bulmak, Adresini Öğrenmek istediğiniz kişiyi sorgulamak istiyorsanız buyrun.

Adres Bulma, Adres Öğrenme, Adres Sorgulama

Bir kişinin sadece adını ve soyadını biliyorsanız diğer bilgilere de sahip olmanız gerekir. o kişinin baba adı doğum tarihi ve yeri bilgilerini öğrenebileceğiniz link de aşağıdaki gibidir. Bu linkten gerekli bilgileri alıp yukarıdaki Adres Bulma, Adres Öğrenme, Adres Sorgulama linkine giderek gerekli yerleri doldurunuz. Ayrıca bu linkte kırmızı ile işaretli olan sadece soyadı kısmını doldurmanız bile istediğiniz bilgilere ulaşmak için yeterli olacaktır.

Adres tespit etmek için vergi numarasından sorgulama

 


Adres Bulma, Öğrenme” için 104 yorum var!


 1. ss

  ya tam adresi lazım ilçeyi bende biliyorum tüm kimlik bilgileri elimde su anda nerede hangi hastaneye gitmiş nerede çalışıyor bunları rahatlıkla bulmam gerekiyor ama yok nerde oyle site

 2. maksut

  adres lütfen

 3. can

  adresi tc kimlik nosu herşeyi war ama yinede olmuyo randevu alamıyorum…Girdiğiniz Bilgiler Mernis Kayıtları ile Uyuşmamaktadır. Lütfen Bilgilerinizi Kontrol Ederek Yeniden Deneyiniz!… diyo nedir bunun sebebi mernisten kontrol ettim o tc kimlik nosuna göre adres warmış ama adresi yazmıyo yardım etsin birisi bana…

 4. ahmet

  ya ben hangi linke tıklayacağımı bilmiyorum nasıl yapıldığını bana e-posta olarak gönderir misniz?

 5. ceyda yada

  nerde yaşıyor evi nerde hangi okulda okuyor

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz?  Adres Bulma, Öğrenme ile ilgili yorumlar...


 

Google