Açık Öğretim Sınavı Sonuçları

Açık Öğretim Sınavı Sonuçları
'Açık Öğretim Sınavı Sonuçları' konusunu bir tıklamayla Facebook`ta paylaşabilirsin!..
Tarih: 31 Ocak 2008
Açık Öğretim Sınavı Sonuçları konusunu yazdır!

Açık Öğretim Sınavı Sonuçları ve diğer bilgiler 

Açık Öğretim Sınav Sonuçları ve Anadolu Üniversitesi ile ilgili her türlü web hizmetinin sağlandığı bir sayfa aşağıdaki gibidir.

TC Kimlik Numaranızı girip AÖF. Web Büro hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Web-Büro ve E-Posta hizmetlerinin her ikisinde de aynı şifre geçerlidir. AÖF öğrencilerinin e-posta hizmetlerinden yararlanabilmeleri için öncelikle Büro-Web hizmetlerine girerek e-posta hesabı oluşturmaları gereklidir.

AÖF İnternet hizmetleri ile ilgili sıkça sorulan sorular aşağıdaki gibidir.

Arkadaşımın sınav sonucuna bakabilir miyim? 
Numarasını biliyorsanız sadece geçerli dönem sınav sonuçlarına bakabilirsiniz. Her AÖF öğrencisi için bir şifre vardır. Öğrenci kendi şifresini kullanarak siteye girebilir ve sadece kendine ait bilgilere ulaşabilir. Herhangi bir öğrenci bir başka öğrencinin bilgilerine ulaşamaz.
 
Arkadaşımın şifresi nedir? 
Şifreler sadece AÖF bürolarından gerçek şahıslara verilir. Herhangi bir ikinci şahıs, ilgili öğrencinin şifresini öğrenemez, şifre talebinde bulunamaz.
 
AÖF hakkındaki bilgileri nereden bulabilirim? 
http://www.aof.anadolu.edu.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
 
E-posta veya telefon ile adres değişikliği yaptırabilir miyim? 
Hayır. Adres, büro ve sınav merkezi değişikliğinizi AÖF bürolarından yaptırabilir ya da bu siteye girerek kendiniz yapabilirsiniz.
 
E-posta adresimi bana bildirir misiniz?
Hayır. Her öğrenci BÜRO-WEB sitesine girerek (eğer hala almadıysa) kendine bir e-posta hesabı yaratabilir. Bir başkası onun adına e-posta hesabı yaratamaz/alamaz.
 
E-posta kutularıma kendi bilgisayarımdan nasıl ulaşabilirim? 
Bu konuda ayrıntılı bilgi site içerisinde, “E-Posta Yardım” başlığı altında bulunmaktadır.
   
Sınav sonuçları ne zaman yayınlanacak? 
Sınav sonuçları, cevap kağıtlarının okunmasının ardından idari işlemleri biter bitmez yayınlanır.
 
Sınav sonuçları nerede yayınlanacak? 
AÖF. Sınav sonuçlarınızı Açık Öğretim Sınav Sonuçları web adresinden yönlendirmeli olarak öğrenebilirsiniz.

Açık Öğretim Fakültesi Sınav Sonuçları için tıklayınız.

AÖF Sınav Sonuçları Sorgulama

 


Açık Öğretim Sınavı Sonuçları” için 83 yorum var!


 1. İRFAN DEMİR

  KPSS,LYS,ÇÜRÜK RAPORU ÇETESİ,OT ÇETESİ,ÇÖP ÇETESİ VS.VS. OLAYLAR HENÜZ GÜNDEMİNİ KORURKEN AÖF’ NİN BU ŞEKİLDE SONUÇLARI GECİKTİRMESİ NASIL YORUMLANIR ACABA? BU TÜR HAREKETLER BENCE ÇOK İYİ DÜŞÜNÜLEREK DEĞERLENDİRİLMELİ……..NELER OLUYOR? NE HAKKINIZ VAR BİNLERCE ÖĞRENCİYİ STRESE SOKMAYA UTANMIYORMUSUNUZ……..EĞER BU GECİKME KEYFİ VE MAKSATLI (?) İSE ALLAHINIZDAN BULUN İNŞALLAH……………

 2. aslııııııııı

  yha arkadaşlar bhizz bulamıyoruz rica etsem bize yardımcı olur musunuz…..

 3. MURAT

  arkadaşlar öyle soru ezberlemeyle felan olmaz bu işler.oturup 1 saatte olsa mutlak konuya çalışmanız gerek.ben murat yayınlarını kullanıyorum kendimide adapte ettiğim zaman zaten 1 saatte inanın 3 ünite bitiriyorum sorularıyla birlikte kısacık konular zaten.mutlaka konuyada bakın.özellikle 2.sınıf öğrencileri çalışın ezberlemeyin.bende 4.sınıf işletme öğrencisiyim ama ezberleyerek olmaz bu işler.2 3 saatte olmaz oturup çalışmak gerek.

 4. asumedya

  ben sınav sonucumu aldım

 5. gamze

  ben ım hepsı zayıf fınallerımın 1 tanesınden gecmısım butunlemeye gırebılırmıyım acıl cevap

 6. deniz

  hadi artık açıklayın şu sonuçlarıda bizde işimize bakalım. mezn olup olmadığımı bilemediğim için 1 aydır boş duruyorum. bu ne biçim iştir anlamadım.1 ay oldu bu kadarmı zor sonuçları açıklamak. ama bunca şey yazdım ya eminim bugün 5te sonra açıklanacak:)))

 7. MEHMET ACAR

  SAYIN AÇIK ÖĞRETİM YETKİLİLERİ SINAV SONUÇLARINI NEDEN BUKADAR GEÇ AÇIKLIYORSUNUZ BİZ ÖĞRENCİLER OLARAK PLAN YAPAMIYORUZ. BU TEKNOLOJİ ÇAĞINDA BİRAZ GARİP OLUYOR. BİZ ÖĞRENCİLER DÜNYANIN HARCINI ÖDÜYORUZ. KALIP GEÇTİĞİMİZ DERSLERİMİZİ ÖĞRENİP ONA GÖRE ÇALIŞACAĞIZ. SONUÇALRI UMARIM BİRAN ÖNCE AÇIKLARSINIZ.

 8. erol

  AOF’ DE DERS GEÇMEK ÇOK KOLAY !!

  Sevgili Aysun, Yunus ve Diğer Arkadaşlar.
  AOF mezunu olarak sizlerle sınıf geçme konularında tiyo ve yardımlarımı paylaşmak isterim. AOF’ de ders çalışarakta geçtim, ders çalışmadan da geçtim.Merak eden var mı? Nasıl oluyor bu diye.!!
  (Sınıf geçme formülünü buraya açıkça yazamıyorum.)

  Bir dersten geçmek için 2,5 gün zaman ayırabilirseniz o dersten söyleyeceğim tavsiyelerimle, o dersten enaz 60 ( ALTMIŞ ) alacağınızı garanti ediyorum.

  A) Zamanı bol olan arkadaşlar, Ders programı yaparak düzenli olarak günde en az 2 saat çalışsınlar yeter.

  B) Normal zamanı olanlar ve arasıra ders çalışabilirim diyenler için öncelikle yardımcı ders kitapları alsınlar. Birer ünite çalışarak, bölüm testlerini çözsünler kafi.

  C) Ben bu dersi hiç veremem dedikleri ders için 1-2 dersten kursa gidebilirler.
  (Kurs ücretleri çok düşük.). Daima akıllı olun, zor diye birşey yoktur. Yeter ki azimli olun. AOF de ders geçmek çok kolay.

  D) Sözel dersler için hiç o kalın AOF nin kitabından çalışmayın, yardımcı ders kitaplarından çalışın, fakat dersiniz sayısalsa çalışarak zevk de alacaksanız, zamanınız da bolsa o zaman tercih edin. 80 garanti gelir.

  E) Yaşadığımız şu dünyada en değerli nedir diye sorsalar eminim ki çoğunuz zamandır diyecektir. Onun için son dakikaya kadar sınav gününe kadar çalışın tekrar edin ve sinav bahcesindede olsa mutlaka gözden geçirin.
  Derslere hiç bakmadan boş girmeyin son gün olsa bile 1 saatiniz olsa bile testleri çözün, enaz yine otuz civarında not gelir. final veya bütünlemede ders geçme olasılığınız oluşur.

  EVET !!!
  Yunus veya diğer arkadaşlar sorununu çözemediysen yardımcı olmak isterim. İstediğin dersin sorularını ve doğru cevaplarını gönderebilir veya mail. atabilirim.

  Söyleyeceğim tavsiyelerimle o dersten enaz 60 ( ALTMIŞ ) alacağınızı GARANTİ ediyorum.

  Yardım isteyenler için,
  erol_2626@mynet.com

 9. sevgi

  ben sadece konulara göz gezdirip, soru ezberledim. soru ezberlemek yetiyor. işletme 4. sınıftayım. hiç alttan ders bırakmadım, büte kalmadım en düşük notum 80 di ve bu sene mezunum. sonuçlar açıklansa diplomayı alcaz daha.

 10. gumluce

  açıköğretim sisteminde sınav sonuçalarının geç verilmesi tabiki öğrencileri derslere çalışma ve plan yapma açısından olumsuz etkilemektedir…ayrıca konulara yeterince vakıf olamıyorum diye yazan arkadaşlarada benim tavsiyem öncelikle konuları özet şeklinde veren murat yayınları gibi kaynakları temin ederek çalışmaları anlamadıkalrı üniteleride açıköğretimin kaynak kitaplarından videolardan seyrederek yardımlarını göreceklerinden eminim…

 11. saliha

  gercekten haklılar bune ya kesinlikle katılıyorum bunlar yüzünden küçük sebeblerden dolayı insanlar okumak sınava girmek istemiyor buna birilerinin en yakın zamanda el koyması lazım güzel bir elecek hayırlı bir gençlik için…

 12. sbdullah

  sadece sorulara çalışın ve koulara bir göz gezdirin

 13. aysun

  bana yardım ediçek kimse yokmu ben çalışıyorum anlamıyorum çalıştığımdan bişey napıcam bilmiyorum

 14. mehmet akoglu

  bu kadarda saçmalıkmı olur altı üstü bir sonuç verceksiniz bu nedir ya allah aşkına zaten gelecegimizi çizmemiz için 3 saat veriyorsunuz ve sonuçlarıda ancak 3 ayda veremiyorsunuz bile şimdi siz söyleyin gelecegimizi nasıl çizelim……..

 15. SİLVANLI_21

  ben açık öğretim öğretmeniyim bnm sevgili öğrencilerim benden sınav sonuçlarını istiyorlar lütfen sizde bu kdr abartmayın bir an önce cvplar gelsin yoksa….

 16. MİTHAT KÜÇÜK

  evet ben de bizim aynurun açıklamalarının altına imzamı atıyorum. konu özeti geçmeye birebir.
  EGEM YAYINCILIK.

 17. gamze

  gösterin şu sonuçları ya ne bu böle bilelimde naptığımızı ona göre kendimizi hazırlayalım geriye kaldı bir ay illa bir ayı doldurmanızmı gerekio ne saçma bişi ya zaten bu türkiyede doru dürüst bişi olmuoki bu olsun……

Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz?  Açık Öğretim Sınavı Sonuçları ile ilgili yorumlar...


 

Google